Apskaitos programos

 

JMI Buhalterijoje dažniausiai naudojama apskaitos programa yra Optimum dėl savo lankstumo ir modernumo. Tačiau kartais klientams reikia labiau pritaikyto sprendimo, todėl galime pasiūlyti ir darbą kitomis populiariomis programomis – Pragma 3.2, Pragma 4.0 ir Rivilė. Išsiaiškinę jūsų poreikius geriau matysime kokį variantą Jums rekomenduotume.

 

Optimum (pagrindinė)

Verslo apskaitos sistema „Optimum“ – tai kompiuterizuotos buhalterinės ir vadybinės apskaitos programa, skirta paslaugų, prekybos ir gamybos įmonėms. Optimum klientų veiklos sritys ir apskaitos mastai yra patys įvairiausi – nuo audito ir buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančių įmonių iki gamybininkų; nuo prekių importuotojų, eksportuotojų bei mažmenininkų iki religinių bendruomenių viešųjų įstaigų; nuo kelis darbuotojus turinčių televizijos programų kūrėjų iki organizacijų, vienijančių didesnius nei tūkstančio darbuotojų kolektyvus. Naudojama moderni bazių valdymo sistema (SQL) netaps kliūtimi besiplečiančiam programos panaudojimui, nes yra efektyviai priderinama prie bet kurio duomenų mastelio.

 

Pragma 3.2

Buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo programų paketas „Pragma“ skirtas įmonės apskaitos tvarkymui ir jos veiklos procesų valdymui. Programų paketas pritaikytas apskaitai tvarkyti visų nuosavybės formų bei įvairių veiklos sričių įmonėse. Sistema sukurta MS Access bazėje.

 

Pragma 4.0

Verslo valdymo sistema „Pragma“ skirta įmonės apskaitos tvarkymui ir jos veiklos procesų optimizavimui. Naudojamos Microsoft ir ryšio technologijos: MS SQL server 2000; MS Access 2002; MS SQL Server 2000 Analizės servisas: OLAP multidimensiniai duomenų kubai; MS OWC komponentai: Pivot Table, Pivot Chart; Smart tag, ASP.Net,Crystal Reports .Net, MS Windows Mobile, MS .Net Compact Framework. Sistema dirba VPN tinkle, naudojant terminalinį servisą. Verslo valdymo sistema suprojektuota taip, kad padėtų įmonėms: pasirinkti optimalią kainų politiką;formuoti svarbią vadybai informaciją; kryptingai planuoti veiklą ir efektyviai naudoti įmonės resursus efektyviai valdyti personalo darbą.

 

Rivilė

Buhalterinės apskaitos programa „Rivilė GAMA“ – tai sistema, apimanti buhalterinę, finansinę, klientų (CRM) ir verslo valdymo apskaitą. Ji turi įprastas grafinės Windows terpės „interfeiso“ galimybes, o Kliento/Serverio (Client/Server-SQL) technologija bei tranzakcijų mechanizmas užtikrina duomenų patikimumą ir stabilumą. Kompiuterizuotos buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo programa „Rivilė GAMA“ pritaikyta Lietuvos vartotojui.